(096) 088-55-23 (098) 500-86-17 (050) 401-28-70 (093) 185-42-82
Товаров: 0 шт.
Сумма: 0 грн.
Внимание! При выборе Тип подбора «С аналогами» - перед заказом детали, выданной как аналог, обязательно проверяйте соответствие по каталогу производителя

27-01-2024
Рейтинг пружин підвіски автомобілів

Рейтинг пружин підвіски автомобілів

Уподобання автолюбителів по виробниках пружин підвіски можуть змінюватись і залежати від регіону, моделі автомобіля, асортименту наявності на момент покупки та індивідуальних уподобань водіїв. Проте, на підставі відгуків майстрів СТО та покупців, обсягів продажів за брендами, фахівці AllParts склали рейтинг кращих виробників пружин підвіски легкових автомобілів, що носить більш суб'єктивний характер, але ґрунтується на об'єктивних фактах.

Топ пружин підвіски автомобіля для європейських марок*

  1. Lesjofors, Kilen: відомі шведські виробники пружин, ресор та амортизаторів багажника/капота. Lesjofors свого часу викупив Kilen. А пізніше обидва бренди були придбані шведською промисловою інвестиційною групою Beijer Alma AB у 1989 році.
  2. Bilstein, K+F: є відомими німецькими виробниками пружин, а Bilstein також амортизаторів та інших компонентів підвіски. Концерн Bilstein викупив інший відомий німецький бренд – K+F (Kraemer & Freund Handel GmbH) і зараз випускає вироби Bilstein на потужностях цієї компанії.
  3. Sachs: німецька компанія, що належить ZF Group, пропонує широкий спектр амортизаторів, пружин, деталей підвіски та трансмісії, а також запчастин інших груп.
  4. Monroe: бренд запчастин підвіски належить американській корпорації Tenneco, яка є глобальним постачальником підвісних систем, включаючи амортизатори та інші компоненти підвіски.
  5. Suplex: німецький виробник якісних пружин.
  6. Eibach: німецький виробник, відомий своїми високоякісними пружинами, що широко використовуються в автомобільному тюнінгу.

---------------------------------------------------

👉 * - натисніть на назву відповідного бренду у рейтингу та дізнаєтеся більш детальну інформацію та відгуки про виробника.

Топ пружин автомобіля японських та корейських виробників

  1. K-Flex: це популярний бренд пружин, що належить всесвітньо відомої японської KYB Corporation, що славиться своїми запчастинами підвіски.
  2. OBK: японський бренд виробник пружин, належить компанії Osaka Bane Inc. (Осака, Японія).
  3. Mando Corporation: це південнокорейська компанія-виробник, відома своїми запчастинами підвіски, електрики, гідравліки та інших груп запчастин. Є постачальником на конвеєр Kia/Hyundai.

Народний рейтинг автомобільних пружин**

  1. CS Germany.
  2. Magnum Technology.
  3. Tashiko.
  4. Raiso.
  5. Maxtrac.
  6. Asam.
  7. Denckermann, Kamoka.
  8. Profit, Rider, Satotech, Starline, Solgy.

---------------------------------------------------

👉 ** - це найкращі з дешевих бренди пружин автомобіля. Усі виробники приблизно в одній ціновій категорії та приблизно однакового діапазону якості та ресурсу +/-, тому важко відсортувати за рейтингом. Буде ходити, але ресурс може бути нижчим, ніж у топових виробників та у оригіналу, хоча і ці бренди можуть порадувати пробігом. У разі все вирішує ціна.

Ознаки зношування пружин підвіски автомобіля

  • Шуми та стуки: Періодичні шуми, стуки чи скрипи під час руху можуть бути ознакою зношування запчастин підвіски.
  • Нерівномірне зношування шин: Якщо пружини не забезпечують рівномірний розподіл ваги автомобіля, це може призвести до нерівномірного зношування шин.
  • Зниження висоти рівня автомобіля: Передчасне знос пружин може призвести до їх просідання і зниження висоти рівня автомобіля. Можлива просадка з одного боку, якщо часто автомобіль паркується однією стороною на бордюрі або під бічним нахилом.

Середній ресурс автомобільних пружин

Середній ресурс пружин підвіски може змінюватись в залежності від умов експлуатації та якості матеріалів. Загалом пружини підвіски можуть прослужити від 120.000 до 150.000 кілометрів. Хоча можуть пройти і до 200.000 і навіть до 300.000 км. А можуть і до 50.000 не дожити. Це завжди залежить від індивідуальних умов експлуатації (траса, бездоріжжя, навантаження), якості бренду, а також і від терміну з моменту встановлення пружин. Машина може 20 років простояти в гаражі з нульовим пробігом, але навантаження від ваги автомобіля на підвіску нікуди не подінеться.

Типи кручених (гвинтових) пружин автомобіля за формою

  • Циліндричні: Це найбільш поширений і стандартний тип пружин, який є циліндричною формою з постійним діаметром по всій довжині.
  • Конічні: Пружини з поступовим зменшенням діаметра від кінця до іншого. Вони можуть забезпечувати більш прогресивний опір при стисканні, що корисно для керування.
  • Бочкоподібні: Профіль таких пружин нагадує форму бочки з вужчими віками на кінцях і ширшими в середині.
  • Зі змінним кроком: Це пружини, у яких відстань між витками змінюється по висоті (довжині прутка). Вони можуть забезпечувати складніші характеристики підвіски.
  • Прогресивні: Вони мають витки зі змінною товщиною, що створює змінну жорсткість залежно від ступеня стиснення. Наприклад, витончуються на кінцях. Це може покращити комфорт та керованість, але знижує ресурс (тонкі кінчики часто обламуються).
  • З пігтейлами: Профіль пружин схожий на свинцеву кіску, і у них є додаткові вітки (пігтейли) на кінцях для кращої фіксації.
  • З плоскими кінцями: У таких пружинах витки можуть бути плоскими на кінцях для кращого прилягання до опор.
  • Гібридні: Пружини з комбінованими вищепереліченими властивостями (типами).

💡 Вибір конкретної форми гвинтових пружин залежить від різних факторів, включаючи тип підвіски автомобіля, вимоги щодо рівня комфорту, керованості та інші характеристики, яких виробник прагне досягти. При виборі треба керуватися рекомендаціями виробника автомобіля та проводити регулярну перевірку стану підвіски в процесі технічного обслуговування.

🔺 Звертайтесь до менеджерів компанії AllParts за підбором та процінкою пружин для вашого автомобіля.

Пружины K-FlexПружины подвески LesjoforsПружины Magnum TechnologyПружины SatoTechОригинальные пружины подвескипружина MagnumПружины ФобосПружина Лезжофорс